logo

Hangi linkleri paylaşabilirim?

Bunun için bir sınırımız yok. Ama fikir vermek gerekirse sosyal medya hesaplarını, e-ticaret linklerini, resmi web site bağlantını, desteklediğin hesapları, bağış hesaplarını, banka bilgilerini, önerdiğin müzikleri, önerdiğin filmleri, blog yazılarını, son içeriklerin, son videolarını, iletişim bilgilerini, real veya dijital yazışma adreslerini, eleştirdiğin hesap bağlantılarını ve daha binlercesinin linkini tek linkte toplayıp, kitlenle paylaşabilir ve ortak payda da buluşabilirsin. Tabiki bunları yaparken yasal çerçevede hareket etmelisin.


Linki nerelerde paylaşabilirim?

Oluşturduğun tek linki sana ait olan bütün dijital varlıklarında paylaşabilirsin. Örneğin instagram profilindeki web sites bölümüne, tiktok açıklama bölümüne, youtube yayın sayfana veya websiten de yer alan iletişim bölümünde paylaşabilirsin. Bunu yapmak zorunda olduğun amaç şu, tek linkte bütün dijital varlıklarının daha kolay ve hızlı ulaşılabilir olmasını sağlamak . Bunun avantajlarını hemen göreceğinden emin olabilirsin.


Şahsi adres ne demek?

Platforma üye olduktan sonra size ait bir web sitesi yayınlamış olacaksınız. Bu sitesinin linki sizin belirlediğiniz kullanıcı adıyla görüntülenecektir. Örneğin literalyou.com/sinansasmaz .


Tek link ne demek?

Hesabınızı oluşturduktan sonra bir url ye sahip olacaksınız. Bu url tamamen size ait olan web sitesinin adresidir. Sayfanızda paylaşacağınız linkler sayesinde onlarca dijital varlığınızı tek linkte toplamış olacaksınız.


Üye olurken nelere dikkat etmeliyim?

Üye olurken bilgilerinizin doğru olması çok önemli. Kullanıcı adınızı belirlerken dikkat edin çünkü bunu daha sonradan değiştiremezsiniz. Ayrıca e-posta ve telefon bilgilerinin doğruluğundan da emin olun. Bu iletişim bilgilerine gelecek kodlarla gerçekliğinizi kanıtlamış olursunuz. Bu sizi yasal olarak korunma ve hak talep edebilmeniz için çok önemlidir.


E-postama link gelmedi ne yapmalıyım?

Üye olurken e-posta adresinize gelen linki tıklayıp mutlaka hesabınızı aktif etmelisiniz. Bir e-posta sadece bir hesap için kullanılabilir. Doğru bilgileri girdikten sonra en geç 90 saniye içerisinde doğrulama linkiniz e-postanızda olacaktır. Bu konuda sorun yaşıyorsanız lütfen hemen bize bildirin. 


Onaylı hesap nedir ve nasıl yapılır?

Platforma kayıt olurken sizden bir e-posta adresi isteyeceğiz. Bu sizin gerçekliğinizi doğrulamak için kullandığımız bir güvenlik adımıdır. hesabınızı doğruladıktan sonra başvuru yapan kişinin siz olduğunu kanıtlamış oluyorsunuz. Bu birinci adım. Daha sonra kullanıcı panelinizden telefon numarınızı doğruladığınızda yüzde yüz doğrulama sağlanır. Bu durumda hesabınızı ve gerçek varlığınızı onaylamış oluyorsunuz.


Mavi Tik nedir, nasıl alınır?

Kullanıcı panelinize girdikten sonra kullanıcı bilgilerinizin yer aldığı bölümden telefonunuza gelecek kodu sisteme girerek mavi tike kolaylıkla sahip olmuş olursunuz. Mavi tik hesabınızın yüzde yüz doğrulanmış olduğunu gösterir.


Yasal dayanak nasıl sağlarım?

Sizin adınızı ve dijital varlıklarınızı kullanmak isteyen kötü niyetli kişilerden korunmak için doğrulama adımını zorunlu olarak uyguluyoruz. Bu kötü niyetli kişiler platformumuz haricinde hala faaliyetlerine devam ediyorsa, platformdaki doğrulanmış varlığınızı yasal olarak kanıtlayabilir ve sizin adınıza işlem yapan hesaplara karşı korunabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.


Kullanıcı paneline nasıl ulaşabilirim?

Platform size her an ulaşabileceğiniz çok yönlü ve fonksiyonel bir kullanıcı paneli sunar. Bu panele web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Gerekli bilgileri girdikten sonra kullanıcı paneline ulaşabilir istediğiniz kontrolü sağlayabilirsiniz.


Sınırsız tema nedir ? Ücretli midir?

Sayfanızı özelleştirmek için sınırsız özelleştirme ve tema seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet diğer hizmetlerimiz gibi tamamen ücretsizdir. Gerisi sizin hayal gücünüze kalmış.


Sınırsız link paylaşabilir miyim?

Platformumuz üzerinden oluşturacağınız web sitesinde dilediğiniz kadar bağlantı paylaşabilirsiniz. Bunda hiçbir sınır ve ücret yoktur. Link içeriklerinin yasalara uygunluğunun tamamen sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmamalısınız.


Web Sitemi ve linkimi ne kadar süre kullanabilirim?

Hizmetimizin bir zaman sınırı yoktur. Platforma kayıtlı kaldığınız ve yasal çerçeveden çıkmadığınız sürece hizmetlerimizden ve avantajlarımızdan sınırsız faydalanabilirsiniz.


Sayfamda neleri özelleştirebilirim?

Hayal gücüne bağlı olarak web sitenin tasarımını, yazı stillerini, butonlarını, ikonlarını, bağlantı linklerini, açıklama yazılarını, profil fotoğrafın ve daha bir sürü şeyi değiştirip kendine özgü hale getirebilirsin. 


Sosyal medya ikonu nasıl oluşturabilirim?

Linkinizi buton olarak değilde ikon olarak paylaşmak isterseniz, link açıklama bölümünü boş bırakın. Böylelikle oluşturmak istediğiniz ikon profil resminizin hemen altında belirecektir.


QR Kod ile ne yapmalıyım?

Dilersen linkinin QR kodunu oluşturabilir ve diğer platformlarda bu seçenekle paylaşabilirsin.
QR kodunuzu indirmek için kullanıcı panelindeki QR kodun üzerine gelip sağ tıklayın ve resmi farklı kaydedin. Artık dilediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Sayfa arka planına nasıl video yükleyebilirim?

Kullanıcı panelinden sayfa tasarımı bölümüne gelin. Daha sonra video seçeneğinin yanında bulunan alana istediğiniz youtube veya vimeo linkinin url sini kopyalayıp yapıştırın. Sayfayı kaydettikten sonra videonuz arka planda dönmeye başlayacaktır. 


Sayfamı nasıl ön izleyebilirim?

Platforma kayıt olurken sizden bir e-posta adresi isteyeceğiz. Bu sizin gerçekliğinizi doğrulamak için kullandığımız bir güvenlik adımıdır. hesabınızı doğruladıktan sonra başvuru yapan kişinin siz olduğunu kanıtlamış oluyorsunuz. Bu birinci adım. Daha sonra kullanıcı panelinizden telefon numarınızı doğruladığınızda yüzde yüz doğrulama sağlanır. Bu durumda hesabınızı ve gerçek varlığınızı onaylamış oluyorsunuz.


Mobilden sistemi kullanabilir miyim?

LiteralYou ‘u mobil,tablet, pc ve daha birçok seçenekten rahatlıkla kullanabilirsiniz. 


Diğer seçeneği nedir?

Sizin için en çok kullanılan ikonların kısayolları sunduk. Diğer seçeneğinde platformumuzun ikonu yer almaktadır. Bu seçenek ile dilediğiniz linki açıklamasını yaparak paylaşabilirsiniz. Ayrıca size daha özgür bir alan sunabilmek için html seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Duruşunu
belli et.
Mükemmel bir müzik tutkunu ya da ünlü bir youtuber olabilirsin. Hatta binlerce insanı bir araya toplayan bir oyuncu, dijital içerik üreticisi. Kim olduğunun hiçbir önemi yok. Herkes için mükemmel bir tasarımımız var.
phones
Şimdi Litteral'a Katıl
Ücretsiz Bio Sayfası Oluştur.
KURUMSAL
Biz Kimiz ?
Litteralyou.com | 2022 | Tüm Hakları Sakldır. | İzinsiz Kopyalanamaz.