logo

LiteralYou Hakkında

LiteralYou, çevrimiçi içeriğinizi daha keşfedilebilir, daha kolay yönetilebilir ve aktarabilir yapar. Takipçilerinizi yalnızca tek bir linke değil, tüm çevrimiçi dünyanıza bağlamak için bir aracıdır.

LiteralYou, diğer sosyal profillerinize, e-ticaret mağazanıza veya paylaşmak istediğiniz içeriğe yönlendirmekle kalmaz, aynı zamanda takipçilerin çevrimiçi ekosisteminizde daha uzun süre kalmasına yardımcı olur. Bu sayede kitleniz sizi daha rahat takip eder ve kolayca ulaşabilir.

Bizim Hikayemiz

Bugün dünya çapında binlerce kullanıcıyla markaların, sanatçıların, yayıncıların, ajansların ve içerik üreticisinin çevrimiçi varlıklarını daha iyi kontrol etmelerine yardımcı oluyoruz. Dijital dünya genişledikçe, onu kullananlara daha iyi hizmet vermek ve içerik paylaşım sürecini kolaylaştırmak için platformun işlevselliğini büyüttük. LiteralYou tamamen Türk girişimidir. Yerli kaynaklardan ve imkanlardan yararlanılarak oluşturulmuştur. Şuan dünya çapında 50 bin kullanıcının üzerinde hacmine sahiptir. 

Duruşunu
belli et.
Mükemmel bir müzik tutkunu ya da ünlü bir youtuber olabilirsin. Hatta binlerce insanı bir araya toplayan bir oyuncu, dijital içerik üreticisi. Kim olduğunun hiçbir önemi yok. Herkes için mükemmel bir tasarımımız var.
phones
Şimdi Litteral'a Katıl
Ücretsiz Bio Sayfası Oluştur.
KURUMSAL
Biz Kimiz ?
Litteralyou.com | 2022 | Tüm Hakları Sakldır. | İzinsiz Kopyalanamaz.